Praca: Analityk Finansowy

Ogłoszenie numer: 2270101, z dnia 2019-01-22

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy firmą branży handlowej, liderem w swoim sektorze i częścią międzynarodowego i znanego holdingu. Poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Analityka Finansowego.

Analityk Finansowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przygotowanie bieżących analiz i okresowych raportów finansowych,
  • współpraca przy tworzeniu budżetów, analizy kontrolne wykonania budżetów,
  • analizy odchyleń wielkości rzeczywistych i zaplanowanych,
  • analizy sprzedaży w różnych płaszczyznach,
  • tworzenie analiz nowych projektów,
  • współpraca z działem IT w przygotowywaniu rozwiązań optymalizujących i usprawniających proces raportowania oraz procesy biznesowe w Spółce.

Wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku ,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość arkusza Excel, podstawowa znajomość pakietu Office,
  • znajomość rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • rozwinięte umiejętności analityczne,
  • komunikatywność.

Oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu,
  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie,
  • możliwość poszerzania swoich kwalifikacji, rozwoju osobistego,
  • przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia,
  • pakiet socjalny, medyczny oraz ubezpieczeniowy.