Praca: Analityk Finansowy

Ogłoszenie numer: 1992474, z dnia 06-06-2018

Port Gdański EKSPLOATACJA S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Analityk Finansowy

Miejsce pracy: / Gdańsk

Opis stanowiska

  • przygotowania budżetu rocznego, lub planu finansowego,
  • kontrola realizacji powyższych planów,
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych,
  • kontrola kosztów,
  • współpraca z działem księgowości,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych,
  • analiza ryzyka ekonomicznego przedsięwzięć,
  • tworzenie prognoz ekonomicznych i ich weryfikacja,
  • tworzenie arkuszy analitycznych,
  • sporządzanie terminowych raportów z dokonanych analiz,
  • udział w przygotowaniu długo- i krótkoterminowych strategii finansowych,
  • ocena od strony finansowej projektów inwestycyjnych.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w dziale kontrolingu, w audycie lub w dziale księgowości,
  • wykształcenie wyższe najlepiej ekonomiczne,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej,
  • praktyczna umiejętność obsługi programów MS Office i Excel,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Pracę w stabilnej firmie i dobrej atmosferze,
  • Możliwość szkoleń,
  • Pakiet socjalny,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/analityk-finansowy_1992474.html