Praca: Analityk Finansowy

Stal Systems jest jednym z najszybciej i najefektywniej rozwijających się podmiotów z branży konstrukcji stalowych w Polsce. Spółka oferuje kompleksową realizację obiektów przemysłowych wraz z montażem. W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Analityk Finansowy
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:
  • wsparcie Zarządu w kontaktach z instytucjami finansowymi,
  • przygotowywanie wniosków kredytowych,
  • przygotowywanie analiz finansowych na potrzeby Zarządu Spółki,
  • współpraca przy tworzeniu prognoz, budżetu i planów finansowych,
  • przygotowywanie prezentacji i materiałów inwestycyjnych o Spółce,
  • ocena finansowa sporządzanych kalkulacji kontraktów handlowych,
  • kontrola i nadzór nad bieżącym rozliczeniem kontraktów oraz ich przepływów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • min. 3-letni staż na podobnym stanowisku pracy,
  • doświadczenie w kontaktach z instytucjami finansowymi,
  • bardzo dobrej znajomości analizy finansowej,
  • znajomość aplikacji finansowo-księgowych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia (wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji),
  • bardzo dobra znajomość MS Office (głównie MS Excel, MS Word),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce akcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w życzliwej atmosferze.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/analityk-finansowy_1981887.html