Praca: Asystent / Asystentka w Departamencie Audytu Wewnętrznego

Asystent / Asystentka w Departamencie Audytu Wewnętrznego
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MK/DAW/07/01
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystent-asystentka-w-departamencie-audytu-wewnetrznego_2071042.html

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • Zarządzanie kalendarzem Dyrektora Departamentu Audytu Wewnętrznego
  • Przygotowywanie okresowych raportów w zakresie szkoleń i kwalifikacji pracowników departamentu oraz wykonania budżetu departamentu,
  • Wsparcie administracyjne w przygotowywaniu prezentacji i sprawozdań dotyczących obszaru audytu wewnętrznego
  • Wsparcie administracyjne w zakresie planowania operacyjnego prac audytowych departamentu
  • Tłumaczenia dokumentów (w języku polskim i angielskim)
  • Organizowanie i obsługa spotkań dla pracowników Departamentu i zaproszonych gości
  • Dokonywanie wstępnej i bieżącej kontroli dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami i obiegiem dokumentacji w Organizacji
  • Obsługa administracyjno – sekretarska pracowników Departamentu (obsługa poczty departamentu, przygotowywanie notatek ze spotkań wewnętrznych, prowadzenie archiwum departamentu, aktualizacja procedur wewnętrznych, organizowanie  i rozliczanie podróży służbowych)
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji (w języku polskim i angielskim)
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym business English)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • Bardzo dobra organizacji pracy (dokładność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach)
  • Samodzielność
  • Proaktywność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w dużej organizacji
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy