Praca: Asystent / Asystentka w Dziale Kredytów

Ogłoszenie numer: 1993741, z dnia 07-06-2018

Cofidis Polska jest częścią francuskiej grupy finansowej Groupe Cofidis Participations (www.cofidis.com), specjalizującej się w finansowaniu konsumentów.
Oprócz Francji, gdzie rozpoczęliśmy działalność w 1982 roku, Cofidis jest obecny w Belgii, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.
W Polsce działamy od 10 lat, poprzednio pod nazwą Banco Cofidis, specjalizując się w finansowaniu zakupu pojazdów (www.cofidis.pl)

W związku z planowanym dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka w Dziale Kredytów

Miejsce pracy: / Warszawa

Nr Ref.: 03/05

Opis stanowiska

  • weryfikacja oraz wprowadzanie danych do systemu
  • przygotowywanie wniosków kredytowych do analizy
  • prace biurowo-administracyjne
  • po okresie wdrożeniowym samodzielna obsługa wniosków kredytowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów (mile widziani studenci / absolwenci studiów o profilu ekonomicznym)
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Ms Excel)
  • doświadczenie w pracy biurowej/obsłudze klienta
  • zdolności analityczne
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność, asertywność, łatwość przyswajania wiedzy

Oferujemy

  • pracę w stabilnej instytucji finansowej
  • zdobycie doświadczenia oraz szansę na rozwój w strukturach firmy
  • profesjonalne szkolenia oraz wdrożenie do pracy, wsparcie doświadczonych współpracowników
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
  • praca w godzinach popołudniowych od pon-pt. w godz. 17-21 oraz w weekendy (godziny do ustalenia)
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystent-asystentka-w-dziale-kredytow_1993741.html