Praca: Asystent Doradcy Klienta Korporacyjnego

Asystent Doradcy Klienta Korporacyjnego
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: AM/TO/Bydgoszcz/06/2018
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystent-doradcy-klienta-korporacyjnego_2009486.html
Twoje zadania:
  • Wspieranie w bieżącej pracy Doradców Klienta Korporacyjnego i Doradców Analityków Klienta Korporacyjnego
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji związanej z obsługą klienta
  • Wspieranie Doradców Analityków i Doradców Klienta Korporacyjnego w przygotowaniu i prowadzeniu dokumentacji klienta związanej z ich bieżącą działalnością
  • Dbanie o utrzymanie kompletu aktualnych dokumentów, np. na potrzeby przetargów
  • Współpraca z sądem w zakresie składania wniosków i weryfikacji rejestru zastawu i ksiąg wieczystych
Od Kandydatów oczekujemy:
  • minimum średnie wykształcenie,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela Handlowego ds. Detalu w branży FMCG min. 2 lata,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami lokalnymi lub dystrybutorami,
  • podstawową umiejętność obsługi Excela,
  • zdolności perswazji i analitycznego myślenia,
  • silną orientację na osiąganie wyników popartą sukcesami,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • wszystkie potrzebne do pracy narzędzia (samochód, telefon komórkowy, tablet)
  • atrakcyjny system premiowy.