Praca: Doradca Klienta ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Grupa Generali to jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. Obecna na światowych rynkach od ponad 180 lat Grupa Generali zapewnia ochronę ubezpieczeniową 65 milionom Klientów w ponad 60 krajach świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń na międzynarodowych rynkach finansowych Generali oferuje w Polsce pełną ofertę usług dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.
Doradca Klienta ds. Sprzedaży Ubezpieczeń
Miejsce pracy: Lublin
Zakres obowiązków
  • telefoniczna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych;
  • wyliczanie ofert ubezpieczenia i przygotowywanie polis;
  • dbanie o realizację planów sprzedażowych;
  • zapewnienie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta.
Oczekujemy
  • proklienckiej postawy;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i pozytywnego nastawienia;
  • gotowości i chęci do wykonywania pracy zmianowej (zmiany 8-godzinne w przedziale poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00);
  • otwartości na długoterminową współpracę;
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników;
  • pracę w kreatywnym zespole w doskonałej atmosferze w centrum Lublina;
  • pakiet medyczny;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • bardzo atrakcyjne zniżki na produkty Generali;
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/doradca-klienta-ds-sprzedazy-ubezpieczen_2015060.html
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).