Praca: Ekspert ds. rozliczeń z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych w zespole Orange Energia

Ekspert ds. rozliczeń z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych w zespole Orange Energia
Team Warszawa,
al. Jerozolimskie 160

(umowa o pracę lub B2B bezpośrednio z Orange Energia)

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • tworzenie narzędzi analitycznych umożliwiających weryfikowanie pod względem merytorycznym i finansowym dokumentów rozliczeniowych określonych zapisami umów Generalnych Umów Dystrybucyjnych
  • tworzenie rozwiązań umożliwiających zbieranie, weryfikowanie i archiwizowanie informacji w systemie pomiarowym sprzedawcy o zasadach rozliczeń, stawkach, danych o zużyciu
  • wyjaśnianie rozbieżności w raportach, specyfikacjach i rozliczeniach z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych
  • automatyzacja i optymalizacja narzędzi wpierających analizowanie, opracowywanie wniosków i rekomendacji do wyników operacyjnych
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • masz doświadczenie w obszarze analiz procesów rozliczeniowych i/lub obsługowych
  • masz doświadczenie w analizie danych rozliczeniowych pochodzących z wielu różnych źródeł oraz w przedstawianiu rekomendacji
  • masz doświadczenie w tworzeniu i optymalizacji narzędzi służących do przetwarzania dużych oraz rozproszonych zbiorów danych
  • masz wiedzę z zakresu kontroli rozliczeń finansowych
  • masz zdolności analityczne
  • lubisz i potrafisz rozwiązywać problemy i formułować wnioski
  • znasz Excel i Access w stopniu zaawansowanym
  • znasz język programowania SQL – dodatkowy atut
  • masz doświadczenie w przygotowywaniu prezentacji w języku angielskim – dodatkowy atut
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Kartę sportową bez limitów
  • Widoczne efekty
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/ekspert-ds-rozliczen-z-operatorami-systemow-dystrybucyjnych-w-zespole-orange-energia_2042861.html