Praca: Główny Księgowy / Główna Księgowa

Ogłoszenie numer: 2292337, z dnia 2019-02-05

GIRDER SP. Z O.O. – prężnie i dynamicznie rozwijająca się polska firma budowlana

poszukuje pracownika na stanowisko Głównego Księgowego

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Włocławek i okolice

Opis stanowiska

  • Prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki
  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i z zakresu rachunkowości
  • Księgowanie i dekretacja dokumentów zgodnie z obowiązującym planem kont
  • Nadzorowanie procesów księgowych w zakresie zgodności z procedurami i zasadami księgowości
  • Odpowiedzialność za poprawność dokumentacji finansowej i księgowej Spółki
  • Sporządzanie uzgodnień kont bilansowych
  • Kontrola oraz optymalizacja kosztów funkcjonowania Spółki
  • Kierowanie przepływem informacji finansowo-kosztowej wewnątrz przedsiębiorstwa
  • Kontrola rejestrów i sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT i innych)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych oraz bieżących dla potrzeb Zarządu Spółki
  • Nadzór nad działem kadr i płac
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (BANKI, US, GUS)

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • mile widziane doświadczenie w firmie budowlanej
  • znajomość i umiejętność zastosowania przepisów z zakresu rachunkowości oraz ustaw podatkowych w branży budowlanej
  • nastawienie na jakość i terminowość wykonywanych zadań
  • samodzielność, sumienność, zdolność analitycznego myślenia, dyspozycyjność
  • znajomość programów Rewizor i Excel

Oferujemy

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.