Praca: Księgowy AP z j. angielskim

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:
Księgowy AP z j. angielskim
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AP/ENG/WAW
Zadania:
  • Procesowanie faktur (sortowanie, kodowanie, wprowadzanie faktur)
  • Sprawdzanie poprawności faktur
  • Opracowywanie i pomoc w automatyzacji procesów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami, odpowiadanie na zapytania
  • Zapewnienie wsparcia przełożonym w realizacji projektów
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Co najmniej rok doświadczenia w obszarze księgowości
  • Wykształcenie w obszarze księgowości, finansów lub ekonomii
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel i Word)
  • Dbałość o szczegóły
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego (każdy dodatkowy język będzie atutem)
Nasz Klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną i dentystyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę w pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/ksiegowy-ap-z-j-angielskim_1998852.html
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Obrzeżnej 5 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.