Praca: Młodszy Analityk Finansowy

Oferta przeniesiona do archiwum
Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Środzie Wlkp., poszukujemy kandydata na stanowisko:
Młodszy Analityk Finansowy
Miejsce pracy: okolice Wrześni
OPIS STANOWISKA:
  • Prace biurowe z zakresu analiz finansowych i rozliczeń,
  • Pomoc w przygotowywaniu rocznych planów i prognoz finansowych,
  • Aktywny udział zamknięciach kwartalnych i rocznych oraz audytach firmy,
  • Obsługa procesu rejestracji płatności przychodzących oraz wystawiania faktur,
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,
  • Rozliczenia podatków VAT i CIT.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i dokładność.
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/mlodszy-analityk-finansowy_2032913.html