Praca: Młodszy Kontroler / Analityk Finansowy z językiem angielskim

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Młodszy Kontroler / Analityk Finansowy z językiem angielskim
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 6-11-52581

Dla jednego z naszych klientów, producenta stali poszukujemy Młodszego Kontrolera/Analityka Finansowego z językiem angielskim.

Zakres obowiązków:
  • praca w wewnętrznym systemie firmy i aktualizacja informacji
  • przygotowywanie dokumentacji firmowej związanej z raportowaniem oraz analizami finansowymi
  • branie udziału inspekcjach dotyczących wewnętrznych zagadnień firmy
  • branie udziału w planowaniu budżetu
  • przygotowywanie dokumentów związanych z obligacjami podatkowymi
  • branie udziału w wewnętrznych audytach
  • współpraca z innymi działami firmy
  • przygotowywanie analiz i raportów finansowych dotyczących tematyki produkcji
  • praca z systemem Excel
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość systemu Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów lub księgowości
  • podstawowe doświadczenie w obszarze raportowania, przygotowywania raportów
  • doświadczenie w obszarze analizy danych
  • wysokie zdolności analitycznego myślenia
  • wysokie zdolności matematyczne
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • raportowanie do managera oraz Starszego Analityka Finansowego
Informacje dodatkowe:
  • kwartalne premie
  • ubezpieczenia na życie i opieka zdrowotna.
  • posiłki w firmie
  • Multisport
  • Inne dodatki pozapłacowe
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”