Praca: Młodszy Specjalista Contact Centre

Młodszy Specjalista Contact Centre
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KL/CC/08/2018
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/mlodszy-specjalista-contact-centre_2051692.html
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na 1/2 etatu

Twoje zadania:
  • Udzielanie klientom informacji na temat produktów i usług oferowanych przez bank poprzez różne kanały kontaktu (m.in. telefon, mail, czat, video);
  • Przyjmowanie i realizacja dyspozycji klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami;
  • Prowadzenie telefonicznej "łagodnej" sprzedaży produktów bankowych;
  • Realizacja planu sprzedażowego.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenia min. średniego;
  • Pozytywnego nastawienia do ludzi;
  • Umiejętności zadawania trafnych pytań, słuchania i poprawnego wypowiadania się;
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku;
  • Gotowości do podjęcia pracy zarówno w Katowicach, jak i w Rudzie Śląskiej.
Mile widziane:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy