Praca: Pracownik Działu Administracji i Finansów

Ogłoszenie numer: 1997237, z dnia 13-06-2018

CashBill S.A. jest Krajową Instytucją Płatniczą pod nadzorem KNF. prowadzi system rozliczeniowy transakcji internetowych oraz dostarcza rozwiązania płatności mobilnych.

Pracownik Działu Administracji i Finansów

Miejsce pracy: / Katowice

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie zestawień / raportów (płatności/reklamacje);
  • Monitorowanie / prowadzenie korespondencji w tym korespondencji elektronicznej;
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów;
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej bieżącej działalności spółki;
  • Rozpatrywanie reklamacji;

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;

Oferujemy

  • Stałą pracę z kreatywnym zespołem, w spokojnej i miłej atmosferze.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-dzialu-administracji-i-finansow_1997237.html