Praca: Przedstawiciel ds. Ubezpieczeń

Ogłoszenie numer: 2054582, z dnia 28-08-2018

Klient portalu Praca.pl

Firma ubezpieczeniowa

Przedstawiciel ds. Ubezpieczeń

Miejsce pracy: / Mielec

Opis stanowiska

Jeśli:
  • Chcesz sam wyznaczać sobie cele i dążyć do ich realizacji;
  • Ważne jest dla Ciebie, by mieć urlop w terminie wybranym przez siebie;
  • Budujesz długofalowe relacje z ludźmi;
  • POTRZEBUJESZ CZASAMI KRÓTSZYCH GODZIN PRACY;
  • Wytrwale dążysz do celu.

Wymagania

Będziesz odpowiedzialny za:
  • Propagowanie wiedzy dotyczącej ubezpieczeń;
  • Pozyskiwanie i profesjonalną obsługę Klientów;
  • Realizację wyznaczonych celów;
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami.

Oferujemy

Mamy dla Ciebie:
  • Możliwość pracy lub równoległej pracy w obu zawodach;
  • Elastyczny czas pracy( wolne kiedy potrzebujesz);
  • Zawód dający satysfakcję ze zrealizowanych celów;
  • Cykl szkoleń gwarantujący stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Wsparcie doświadczonego Kierownika.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/przedstawiciel-ds-ubezpieczen_2054582.html