Praca: Specjalista ds. Analiz i Controllingu

Ogłoszenie numer: 2032993, z dnia 27-07-2018

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

poszukuje kandydata do pracy w Dziale Rachunkowości i Budżetowania na stanowisko:

Specjalista ds. Analiz i Controllingu

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • przygotowanie danych, analiz i rekomendacji dla polepszenia rentowności Szpitala,
  • opracowania w zakresie analiz dotyczących oceny ryzyka finansowego, oceny rentowności inwestycji,
  • rzetelne opiniowanie ekonomicznej części wniosków budżetowych w oparciu o dostępne dane finansowe,
  • sporządzanie zestawień i analiz dla jednostek organizacyjnych USK,
  • opracowanie analiz, weryfikacja i opiniowanie planów zaopatrzenia/zakupów materiałów i usług,
  • udział w negocjacjach finansowych w wybranych postępowaniach, dialog techniczny, aneksowanie umów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – mile widziane wyższe ekonomiczne,
  • doświadczenie zawodowe w specjalizacji - min. 2 lata,
  • wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • znajomość podstaw budżetowania, controllingu i analizy finansowej,
  • biegła obsługa komputera,
  • zaawansowana znajomość programu MS Office, w tym zaawansowana znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • dyspozycyjności,
  • silnej motywacji w osiąganiu wyznaczonych celów,
  • zaangażowania i samodzielności w działaniu.

Oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • szerokie możliwości zdobywania nowych doświadczeń,
  • wysoką kulturę pracy w zespole oraz przyjazną atmosferę.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-analiz-i-controllingu_2032993.html