Praca: Specjalista ds. finansów

Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: JW/F/WB/07/2018
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-finansow_2024722.html
Twoje zadania:
  • Samodzielne przygotowywanie raportów z obszaru raportowania finansowego
  • Bieżąca współpraca z odbiorcami raportów po stronie Grupy
  • Implementacja zmian w raportowaniu zgodnie z otrzymanym instrukcjami
  • Analiza zmian w raportowanych wielkościach oraz opis ich przyczyn
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne)
  • Doświadczenie w pracy w banku lub innych instytucjach finansowych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office - w szczególności MS Excel
  • Znajomość MSR/MSSF
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czas
Mile widziane:
  • Znajomość produktów oraz aplikacji bankowych
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy