Praca: Specjalista ds. kredytów firmowych

Bank Ochrony Środowiska S.A.
poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. kredytów firmowych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Rozwój oferty produktów kredytowych dla klientów instytucjonalnych,
  • Projektowanie i wdrażanie efektywnych procesów kredytowych w różnych kanałach dystrybucji,
  • Określanie założeń do aplikacji wspierających obsługę produktów kredytowych,
  • Przygotowywanie przepisów wewnętrznych dotyczących produktów i procesów produktowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finanse, bankowość),
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kredytów klientów instytucjonalnych lub w przygotowywaniu i wdrażaniu produktów i procesów kredytowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem firm oraz produktów bankowych dla klientów instytucjonalnych.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zastępstwo (szacowany okres nie mniej niż 1 rok),
  • Możliwość rozwoju w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit,
  • Prywatną opiekę zdrowotną.

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.