Praca: Specjalista ds. Realizacji Umów

Specjalista ds. Realizacji Umów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AŚ/LEASE/09/2018
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-realizacji-umow_2087538.html

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo na około 3-4 msc

Twoje zadania:
  • Realizacja umów leasingu/pożyczki oraz zakupu od momentu wpływu pozytywnie zweryfikowanej umowy do momentu jej aktywacji na podstawie procedur i instrukcji oraz w ramach udzielonych pełnomocnictw.
  • Weryfikacja i archiwizacja dokumentów dostarczonych przez Dostawcę i Korzystającego, wynikające z podpisanego kontraktu.
  • Współpraca z Dostawcami przedmiotów leasingu i negocjacja warunków dostaw.
  • Sprawdzanie warunków niezbędnych do dokonania płatności, zgodnie z warunkami umowy sprzedaży, leasingu/pożyczki oraz z warunkami decyzji kredytowej, zgłoszenie do ubezpieczenia oraz  przygotowanie zlecenia płatności.
  • Wprowadzanie do systemu operacyjnego nowych kalkulacji i kontraktów oraz przygotowywanie kontraktów do dalszej obsługi.
  • Uczestniczenie w procesie obsługi Klienta.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności analityczne
  • dobra praktyczna znajomość MS Excel (będzie wykorzystywana codziennej pracy)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie leasingowej oraz znajomość aplikacji Leo
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy