Praca: Specjalista ds. zarządzania współpracą z IT

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista ds. zarządzania współpracą z IT

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: AFE/034/0319

Umowa o pracę na czas zastępstwa ok 1,5 roku

Wydział Zarządzania Współpracą z IT skupia się wokół następujących obszarów działania:
  • Koordynuje współpracę pomiędzy jednostkami Pionu Bankowości Detalicznej mBanku a obszarem IT
  • Wspólnie z Departamentem Bezpieczeństwa rozwija model bezpieczeństwa w Pionie Bankowości Detalicznej mBanku poprzez projektowanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających poziom bezpieczeństwa a jednocześnie zapewniających Klientom wygodne korzystanie z bankowości

 W ramach realizowanych zadań nasz zespół współpracuje z wieloma obszarami mBanku.

Główne zadania na stanowisku:
  • Koordynacja pracy Zespołu Reagowania Kryzysowego (ZRK) podczas usuwania awarii i jej wpływu na działania Banku i na Klienta oraz realizuje inicjatywy minimalizujące ryzyko negatywnych skutków awarii
  • Zarządzanie procesami krytycznymi w Planie Ciągłości Działania (Business Continuity Plan – BCP) dla Pionu Bankowości Detalicznej (PBD) poprzez cykliczne przeglądy oraz koordynacje działań jednostek organizacyjnych PBD w tym zakresie oraz bierze udział w testach BCP
  • Sprawowanie nadzoru nad modelem uprawnień do systemu Altamira (RACF), planuje i wprowadza zmiany w modelu RACF/CSB w Altamirze wynikające z wdrażania zmian informatycznych, weryfikuje i akceptuje wnioski o przyznanie uprawnień
  • Pełnienie roli Area Data Stewarda w procesie zarządzania jakością danych w Banku koordynując prace oraz sprawując nadzór nad Data Stewardami w Pionie Bankowości Detalicznej
Masz to coś?
  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub ekonomiczne)
  • Doświadczenie we współpracy z zespołami realizującymi projekty informatyczne
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność
  • Mile widziana znajomość zwinnych metodyk realizacji projektów IT oraz potwierdzenie w postaci zdobytych certyfikatów, odbytych szkoleniach  z zakresu metodyk zarządzania projektami
  • Minimum 2–letniego doświadczenia pracy w mBanku lub innej instytucji finansowej
  • Umiejętności pracy projektowej i doświadczenia w realizacji projektów