Praca: Starszy Analityk Finansowy (firma produkcyjna) z językiem angielskim

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Starszy Analityk Finansowy (firma produkcyjna) z językiem angielskim
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 6-11-52584
Dla jednego z naszych klientów, lidera w obszarze produkcji stali poszukujemy Starszego Analityka Finansowego z językiem angielskim.
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie finansami na poziomie zakładu i koordynacja finansów
  • aktywny udział w procesie budżetowania
  • kontakt z managerami oraz dyrektorami produkcji
  • przygotowywanie raportów zarządczych wraz z komentarzami
  • przygotowywanie wyników i prognoz przepływu środków pieniężnych
  • uczestniczenie w zamknięciach finansowych i kompilacji raportów finansowych.
  • współpraca z centrum usług wspólnych
  • współpraca z audytorami.
  • wsparcie innych działów w projektach optymalizacyjnych.
  • obliczanie i kontrola produkcji, sprzedaży, kosztów operacyjnych
  • analiza zysku
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów we wszystkich obszarach działalności firmy.
  • przygotowywanie innych analiz i raportów ad hoc.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min 4 lata
  • wysoki poziom znajomości języka angielskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów z managerami oraz pracownikami produkcji
  • doświadczenie w obszarze kontrolingu produkcyjnego
  • chęć rozwoju oraz zdobywania nowych kompetencji
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • doświadczenie w określaniu budżetów i forecastów
  • zdolności organizacyjne
  • zaawansowana znajomość MS Excel oraz PowerPoint
Informacje dodatkowe:
  • kwartalne premie
  • ubezpieczenia na życie i opieka zdrowotna.
  • posiłki w firmie
  • Multisport
  • Inne dodatki pozapłacowe
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”