Asystent / Asystentka ds. Raportów i Analiz

  • Firma: LUX MED Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: 2024-08-12
Lokalizacja: Warszawa, ul. Szturmowa 2

Praca w Centrali Grupy LUX MED przy ul. Szturmowej 2 w Warszawie.

Twoje zadania:
  • przygotowanie​ analiz i raportów sprzedażowych dla jednostek Departamentu Sprzedaży Indywidualnej,
  • tworzenie raportów jakościowych i ilościowych pracowników,
  • przygotowywanie harmonogramu wgrywania oraz realizacja wgrywania baz outbound przez systemy CRM,
  • administracja systemami na potrzeby sprzedaży, wgrywanie kampanii Contact Center i raportowanie,
  • ​​prognozowanie wolumenów telefonów i zadań, estymowanie podstawowych wskaźników oraz zapotrzebowania na godziny grafikowe pracowników Contact Center,​
  • ​współpraca z Opiekunami aplikacji w zakresie wykorzystywanych aplikacji komputerowych - zgłaszanie błędów, poprawek, dodawanie nowych funkcjonalności,
  • współpraca z Koordynatorami zespołów w zakresie przygotowywania raportów dotyczących pracy zespołów sprzedażowych,
  • wsparcie w rozliczaniu zewnętrznych kanałów sprzedaży,
  • przygotowywanie arkuszy do rozliczania konkursów sprzedażowych.
Nasze oczekiwania:
  • umiejętność przygotowywania raportów i analiz wspierających pracę zespołów biznesowych w oparciu o Excel,
  • doświadczenie w pracy w Contact Center lub w działach związanych z obsługą Klientów/Pacjentów będzie dodatkowym atutem,
  • preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • umiejętność przewidywania i szybkiego reagowania na dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe.
My zadbamy o:
  • stabilne miejsce pracy i perspektywy rozwoju,
  • pracę w firmie o kulturze organizacyjnej nastawionej na jakość i satysfakcję Pacjenta,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, karta sportowa, dofinansowanie szkoleń i kursów​.
Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Profesjonalne szkolenia
  • Parking
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kursy języka angielskiego
  • Program Poleceń