Młodszy Specjalista ds. Zamówień Publicznych

  • Firma: Praca.pl
  • Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
  • Data publikacji: 2024-10-08

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zakres obowiązków
  • Przygotowanie dokumentacji postępowań o zamówienie publiczne zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wniosków o wszczęcie postępowania
  • Pomoc w ocenie ofert pod kątem formalno-prawnym
  • Przygotowywanie ogłoszeń w BZP oraz e-Notices
Wymagania:
  • Znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych
  • Dświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość platformy e-zamówienia
  • Znajomość Pakietu MS Office
Mile widziane:
  • Umiejętność obsługi platform komercyjnych
Pracodawca oferuje:
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne
  • Szkolenia

Te ogłoszenia mogą Cię zainteresować:

  • Partner Sp. z o.o. Sp. K

    Specjalista ds. Zamówień Publicznych

    mazowieckie

    Zadania: Wyszukiwanie informacji o przetargach oraz składanie ofert. Weryfikacja ofert od strony merytorycznej oraz pod względem zgodności z zapytaniem ofertowym i dokumentacją. Przygotowywanie ofert przetargowych pod względem formalno- prawnym. Terminowa...

    Data dodania: wczoraj

    poznaj szczegóły
  • Polska Agencja Kosmiczna

    Starszy Specjalista

    mazowieckie

    Wymiar etatu: 1 Liczba stanowisk pracy: 1 Adres urzędu: Polska Agencja Kosmiczna, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk Miejsce wykonywania pracy: Polska Agencja Kosmiczna: Biuro organizacyjne - Wydział Zamówień Publicznych i Zakupów, Oddział Terenowy w Warszawie....

    Data dodania: 2024-10-16