Specjalista / Specjalistka ds. Kontrolingu

  • Firma: Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.
  • Lokalizacja: mazowieckie
  • Data publikacji: dzisiaj

Miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie 96
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • udział w finansowym procesie zamykania miesiąca;
  • wsparcie w procesie prognozowania i budżetowania oraz kontrola i analiza odchyleń;
  • udział w procesie akceptacji wydatków inwestycyjnych;
  • pozyskiwanie i weryfikacja poprawności danych finansowych;
  • przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji;
  • wsparcie analityczne dla wszystkich działów spółki.
Od kandydatów oczekujemy:
  • min. rocznego doświadczenia  na podobnym stanowisku;
  • studenci kierunku finansów, ekonomii bądź pokrewne – mile widziani;
  • zaawansowanej znajomości  programów MS Office (Excel, Power Point);
  • znajomości SQL, VBA – dodatkowy atut;
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz poprawnego wnioskowania;
  • terminowości realizacji powierzonych zadań;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej, renomowanej firmie (jesteśmy ponad 25 lat na rynku);
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • kompleksowe wdrożenie;
  • pracę w zespole zaangażowanych oraz przyjaznych osób;
  • realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur spółki;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dodatkowe benefity min. współfinansowana karta sportowa.

  • Kabel-Technik-Polska Sp. z o. o.

    Specjalista w dziale Controllingu

    zachodniopomorskie

    Twoje obowiązki. Monitorowanie wskaźników efektywności finansowej i operacyjnej oraz ich raportowanie; Controlling kosztów łańcucha dostaw i produkcji oraz innych kluczowych kosztów; Wsparcie i kontrola działań zmierzających do poprawy kosztów oraz...

    Data dodania: dzisiaj

    poznaj szczegóły
  • Mosty Łódź S.A.

    Specjalista ds. kontrolingu

    łódzkie

    Zakres obowiązków: przygotowywanie analiz ekonomicznych oraz raportów zarządczych na potrzeby Zarządu, Rady Nadzorczej i kadry kierowniczej, bieżąca analiza danych oraz raportowanie zagadnień z zakresu informacji zarządczej Spółki, w tym w szczególności...

    Data dodania: 2024-09-17

    poznaj szczegóły
  • STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.

    małopolskie

    Zadania: tworzenie oraz bieżąca analiza kalkulacji roboczej kontraktów, bieżąca analiza postępu prac monitorowanie realizacji kontraktów pod katem kosztów, przychodów oraz wyniku bieżąca analiza założeń ofertowych w stosunku do ich realizacji...

    Data dodania: 2024-09-15